Yolobox ile Spor Etkinlikleri Canlı Yayını

21 Ocak 2022

Spor Canlı yayın, mesafeleri veya kısıtlamalar ne olursa olsun daha fazla insanın oyunlara ve spor etkinliklerine katılmasına olanak tanır. Ayrıca, takımlar ve spor departmanları için etkili bir bağış toplama yöntemi olabilir ve koçların, teknikleri gözden geçirmek veya işe alım görevlileriyle paylaşmak için takımlarının bir kasetini almaları için kolay bir yoldur. 

Ve neyse ki, canlı spor yayınları artık profesyonel takımlarla veya büyük lig bütçeleri olanlarla sınırlı değil. Son zamanlarda, kullanıcımız Glenn Hodnett ile konuşmak için harika bir fırsatımız oldu.

Sizi Yolobox Pro’ya ilk çeken ne oldu?

Ana özellik taşınabilirlikti, o zaman hepsi bir arada bir çözüm, grafik bindirmeleri, mikser özelliğiı, internete 3 bağlantı yöntemi, dahili pil. 

Yolobox Pro’nun üstesinden gelmenize yardımcı olan yapımlarınızdaki bazı zorluklar nelerdir?

Dış ortamda bilgisayar için elektrik prizi olmadığında, Yolobox düşük güçlü ve küçük olduğundan, onu her yere götürürüm ve bütün gün çalıştırırım. 

Hangi YoloBox Pro özellikleri size en çok fayda sağladı?

Temel olarak skor tahtası, şu anda ihtiyacım olan şey için mükemmel, bindirmeler ve video seçebilmesi bir bonus. 

Neden YoloBox Pro’yu diğer insanlara tavsiye edersiniz? 

O kadar taşınabilir, Kullanımı o kadar kolay ki, grafikler veya video seçebilme için ayrı dizüstü bilgisayara gerek yok, pil tam olarak şarj edildiğinde kapsadığım etkinlikler için fazlasıyla yeterli, bir USB güç bankası ihtiyacım olursa çalışma süresini uzatır. 

Video prodüksiyonunda yeni olan diğer spor canlı yayıncıları için herhangi bir ipucu veya  tavsiyeniz var mı?

Yolobox kurulumu ve kullanımı o kadar kolay ki, dışarıda çekim yaparken ıslanmamasını sağlamak dışında, başka tavsiye veremem. 

YoloBox Pro’nun spor etkinlikleri prodüksiyonu için nasıl mükemmel bir araç olabileceği konusunda bizimle konuşmak için zaman ayırdığı için Glenn Hodnett’e teşekkür ederiz.