Yolobox ile Düğün ve Etkinliklerde Canlı Yayın

21 Ocak 2022

Sosyal mesafe ve seyahat kısıtlamaları ve kalabalık toplantılar birçok çifti düğünlerini ertelemeye zorlarken, bazıları evlenmeyi tercih ediyor ve konukları Düğün Canlı yayını ile evlerinin rahatlığında birlikteliklerine tanık olmaya davet ediyor. YoloBox Pro sayesinde kendilerini izole ederken evlenmeyi seçen çiftler, özel anlarını aileleri ve arkadaşları ile paylaşabiliyor. 

Yolobox Düğün Canlı Yayını

 1. YoloBox Pro daha büyük. orijinal YoloBox’taki yedi inçlik ekranın aksine sekiz inçlik bir ekrandır.
 2. YoloBox’ta iki HDMI girişi var, ancak yeni Pro’da üç HDMI girişi var. Bu arada, düğün filmi çekimi için üç idealdir. 
 3. Biri hat seviyesi ve diğeri mikrofon seviyesi için olmak üzere iki girişin dahil edilmesi. Çoğu zaman DJ ile çalışıyorsunuz ve her türlü sinyal ile ortam üzerinde fazla kontrolünüz yok. Bu nedenle, sadece bir mikrofon takma veya DJ’den sinyal alma yeteneği büyük bir fark yaratır.
 4. Düğün film çekimcilerinin ilgisini çekecek başka bir şey de sıcak ortamlar için YoloBox Pro’ya bir fan eklenmesi.
 5. Bu YoloBox’taki 625’e kıyasla Qualcomm 660’tan çok daha hızlı olan yeni bir çipin dahil edilmesi. Bu android tabanlı cihazda işlemci gücünü geliştirmek gerçekten bir fark yaratıyor.
 6. YoloBox Pro, 400 nit parlaklıkta bir ekrandır ve YoloBox orijinali, 300 nit parlaklıkta bir ekrandır. Düğün film yapımında açıkçası, ekranınız ne kadar parlaksa o kadar iyidir. Bu düğün törenleri sırasında çoğu zaman tam güneş altında çekim yapıyorsunuz.

YoloBox Pro’yu En İyi Canlı Akış Çözümü Yapan Nedir?

 1. Standart Yolobox’dan daha parlak bir ekrana sahip 
 2. Üç HDMI girişi var
 3. Hat seviyesi ve mikrofon seviyesi girişleri 
 4. Bir fanı var, bu yüzden güneşte aşırı ısınmaz
 5. Kullanımı kolay 
 6. Gerçekten iyi görünüyor, akışlar iyi ve dahili kayıtlar müşterilerinize sunmak için yeterince iyi.

YoloBox Pro, bir düğün gününün çılgın ve öngörülemeyen ortamı için mükemmel olan hepsi bir arada canlı akış kodlayıcı, kaydedici ve monitördür. 4G, wi-fi ve ethernet bağlantısı, üç HDMI girişi ve hareket halindeyken düğünleri yayınlamanın en kolay yolu olan bir dizi başka harika özellikler var.