Blog

Yolobox Nerelerde Kullanılır

YoloBox Ultra v1.8.0 GüncellemesiYolobox Ultra

fatih13 Mart 2024

YoloBox Ultra v1.8.0 Güncellemesi

Canlı yayın cihazı YoloBox Ultra’nın en son güncellemesi v1.8.0, canlı yayın iş akışınızı iyileştirecek ve üretkenliğinizi artıracak heyecan verici özelliklerle dolu.

Read More

YoloBox Ultra v1.4.0’daki YeniliklerYolobox Ultra

fatih16 Ocak 2024

YoloBox Ultra v1.4.0’daki Yenilikler

YoloBox Ultra v1.4.0 güncellemesi ile daha güçlü ve yeni özellikleri sahip.

Read More

Yolobox mini Canlı Yayın Cihazı 1.2.0 ile Yolobox Pro’ya Çok Yakın.Yolobox mini

fatih12 Ağustos 2022

Yolobox mini Canlı Yayın Cihazı 1.2.0 ile Yolobox Pro’ya Çok Yakın.

Yolobox mini Canlı Yayın cihazı yeni aldığı güncelleme ile Yolobox pro özelliklerine kavuşuyor. Detaylı olarak bu konuyu inceleyelim.

Read More

Yolobox Pro Canlı Yayın Sistemi Pro 1.9.0 güncellemesiYolobox Pro

fatih2 Ağustos 2022

Yolobox Pro Canlı Yayın Sistemi Pro 1.9.0 güncellemesi

Kullanıcılarımızın çoğu tarafından bilindiği gibi, YoloBox ürünleri gelen güncellemeler ile sürekli gelişmekte. Bugün size Yolobox Pro 1.9.0 güncellemesinde eklenen birçok yeni özelliği anlatacağız

Read More

YoloBox Pro v1.8.0’daki YeniliklerGenel

fatih15 Haziran 2022

YoloBox Pro v1.8.0’daki Yenilikler

Bugün YoloBox Pro v1.8.0’ı yayınlıyoruz ve canlı video prodüksiyonlarınızı kesinlikle yeni bir düzeye çıkaracak bazı harika yeni özellikleri duyuruyoruz. Şimdi YoloBox Pro v1.8.0’a bakalım ve yenilikleri görelim. 

Read More

YoloBox Pro v1.6.0’daki YeniliklerGenel

fatih26 Nisan 2022

YoloBox Pro v1.6.0’daki Yenilikler

Yolobox yeni güncellemelerle ürünü geliştirmeye devam ediyor. 4 kameralı reji sistemi olarak çok rahat kullanıp canlı yayınlar yapabileceğiniz mükemmel bir canlı yayın sistemi olarak Yolobox Pro’yu kullanabilirsiniz.

Read More

Yolobox Hepsi Bir Arada Canlı Yayın SistemiYolobox Pro

fatih21 Ocak 2022

Yolobox Hepsi Bir Arada Canlı Yayın Sistemi

AdNet Studio’nun sahibi ve operatörü olan kullanıcılardan biri olan Wojciech Maciaszek ile sohbet etmekten onur duyduk. Wojciech, Polonya’nın Mielec şehrinde yaşıyor ve 10 yıllık film tecrübesine sahip. Wojciech’in işi, şehrinde kısa filmler çekmek ve yerel şirketler için canlı etkinlikler yapmaktır. Ayrıca müzik videoları, belgeseller ve gazetecilik videoları da yapıyor. Wojciech, yerel film yapım endüstrisinde bilinen bir uzman olduğu için Polonya’daki Fotoplus ile de bir ortaklığa sahiptir.

Read More

Yolobox ile Spor Etkinlikleri Canlı YayınıYolobox Pro

fatih21 Ocak 2022

Yolobox ile Spor Etkinlikleri Canlı Yayını

Spor Canlı yayın, mesafeleri veya kısıtlamalar ne olursa olsun daha fazla insanın oyunlara ve spor etkinliklerine katılmasına olanak tanır. Ayrıca, takımlar ve spor departmanları için etkili bir bağış toplama yöntemi olabilir ve koçların, teknikleri gözden geçirmek veya işe alım görevlileriyle paylaşmak için takımlarının bir kasetini almaları için kolay bir yoldur. 

Read More

Yolobox ile Düğün ve Etkinliklerde Canlı YayınYolobox Pro

fatih21 Ocak 2022

Yolobox ile Düğün ve Etkinliklerde Canlı Yayın

Sosyal mesafe ve seyahat kısıtlamaları ve kalabalık toplantılar birçok çifti düğünlerini ertelemeye zorlarken, bazıları evlenmeyi tercih ediyor ve konukları Düğün Canlı yayını ile evlerinin rahatlığında birlikteliklerine tanık olmaya davet ediyor. YoloBox Pro sayesinde kendilerini izole ederken evlenmeyi seçen çiftler, özel anlarını aileleri ve arkadaşları ile paylaşabiliyor. 

Read More