Yolobox Ultra Canlı yayın cihazı v1.7.0 güncelleme

12 Şubat 2024

Çoklu Kamera Tekrar Oynatma

Çoklu kamera Tekrar oynatmanın gücüyle canlı spor prodüksiyonlarınızı üst seviyeye çıkarın!.. YoloBox Ultra Replay, aynı anda bağlanan tüm kameraları full HD olarak kaydetmenize, seçilebilir kamera açılarıyla bir tekrar listesi oluşturmanıza ve daha profesyonel görünmek için giriş, çıkış ve özel logolar eklemenize olanak tanır. İster oyunun kaderini değiştiren bir gol, ister çok önemli bir an olsun, önceden ayarlanmış video süresi ve oynatma hızı seçenekleriyle herhangi bir önemli ana geri dönebilirsiniz.

Uygulama Kontrolü (Beta)

YoloLiv Partner uygulaması, video değiştirme, ses mikseri, grafik katmanları ve daha fazlası için uzaktan kontrol yardımıcısı olarak çalışır. Başlamak için,   adresini ziyaret ederek YoloLiv Uygulamasını telefonunuza (şu anda yalnızca Android) indirmeniz yeterlidir. Kurulduktan sonra YoloBox Ultra’nızda canlı bir etkinlik oluşturun veya bu etkinliğe girin, Ayarlar > Mobil Kontrol’e gidin ve cihazınızı kontrol uygulamasına bağlamak için kolay adımları izleyin. Bu “beta” sürümü, canlı yayın deneyiminizin uzaktan kontrolü için bir avantajlar dünyasının kapılarını açıyor.

Yeni Puan Tablosu Şablonları

Canlı yayınlarınızda büyüleyici görsellerin önemini anlıyoruz. YoloBox Ultra v1.7.0’ın yeni ve çarpıcı puan tablosu şablonlarından oluşan bir koleksiyon sunmasının nedeni budur. Profesyonelce tasarlanmış bu şablonlarla canlı yayınlarınızın görsel deneyimini geliştirin ve kitlenizin ilgisini yepyeni bir şekilde çekin.

Bu güncellemede başka neler var:

• Bluetooth artık Ultra’ya geri döndü

• SD kart tanıma optimize edildi

• Video girişi olmadan geri sayım sayacı katmanı veya web URL katmanı ekleme optimize edildi.