YoloBox Ultra v1.4.0’daki Yenilikler

16 Ocak 2024

YoloBox Ultra v1.4.0 güncellemesi ile daha güçlü ve yeni özellikleri sahip.

YoloBox Ultra v1.4.0’daki Yenilikler

  • ISO kayıt Yükseltmesi,
  • 3 NDI Kaynağı,
  • 2K Akış ve Kayıt
  • H265 kodlama ve Daha Fazlası

YoloBox Ultra v1.4.0 güncellemesi ile daha güçlü ve yeni özellikleri sahip

Yeni ISO Kayıt Seçenekleri

v1.4.0 sürüm ile YoloBox Ultra artık yalnızca HDMI girişleri için değil aynı zamanda USB, NDI ve SRT girişleri için de ISO kaydı destekliyor. Bu, daha geniş bir kaynak yelpazesinden zahmetsizce yüksek kaliteli kayıtlar almanızı ve post prodüksiyondaki iş akışlarınızda size daha esnek olmanızı sağlayacaktır.

3 NDI Video Girişi

Artık 3 adede kadar NDI video girişin keyfini çıkarabilirsiniz. NDI özellikli cihazları iş akışınıza sorunsuz bir şekilde entegre edebilir ve daha dinamik içerik oluşturmak için video kaynak yelpazenizi genişletebilirsiniz.

2K Yayın ve Kayıt

Kendinizi 1080P ve 4K seçenekleri arasında kalmış halde bulursanız yeni 2K yayın ve kayıt özelliği ile, görsel kalite ile bant genişliği arasında seçim yapabilirsiniz.

H.265 Kodlamalı NDI Girişleri

Bu güncellemeyle birlikte NDI girişleri artık H.265 kodlamayı destekliyor. Kaliteden ödün vermeden verimli video sıkıştırma sağlıyor. Olağanüstü video kalitesini korurken azaltılmış bant genişliği avantajını sunuyorç

Video Girişlerini Yeniden Düzenleme Esnekliği

Müşteri geri bildirimlerine yanıt olarak, müşterilerin çeşitli prodüksiyon ihtiyaçlarına göre video ön izleme bölümündeki video girişlerini yeniden düzenleme özelliği geldi.